⇢ Forrige video:
☼ SOSIALE MEDIER ☼
☾ instagram: sunniva.larsen
☼ NEVNT I VIDEOEN ☼
ClickForTaz:
☼ MUSIKK BRUKT I VIDEOEN ☼
☾ Underground Stars by Loxbeats
Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0
Free Download / Stream:
Music promoted by Audio Library
☾ Dj Quads – Bouquet of Roses
☾ papas pizzeria



Hvis du har bittelitt vann på og varmer opp igjen, så blir det mindre tørt.
Hej från Sverige här, är lite bättre att lägga ihop en veckas mat budget för inköp 70kr att få ut 21matlådor. Då kan du köpa pasta och frysta grönsaker mm. Men förstår utmaningen. Samt leta gratis mat köp 3- 4 potatisar, 1 morot, 1 Lök och ev vita bönor i tomatsås
Tillåtet stekfett, salt, peppar och ev grönsaksbuljong. Frukost; 1 potatis, 1/2 morot, 1/3 lök( gärna en väldigt liten purjo) riv och stek till råkakor/ grönsaksbiffar, ta ev lite av tomatsåsen från bönorna till lunch: tärna en potatis, hacka lite av purjon och gör en soppa. Middag bakad potatis m vita bönor i tomatsås, har man råd så kan man lägga till bröd vid dessa mål, se om du kan få tag i någon frukt till mellanmål eller om du har mjöl kan du göra vete tortillas och eller saitan(vego alternativ till kött).
Bhhgvbhh
Priser her er relativt dyrt, selv på det billigste.
Har sett litt på en fra England og han gjorde et forsøk.
1£ for 1 person i 1 dag, 3 måltider.
Han fikk faktiske greie måltider for 1£ som tilsvarer ca 12 NOK.
Ikke nok med det men han kunne ikke bruke noe fra sitt eget kjøkken bortsett fra kjøkkenredskaper og vann.
Han kunne derimot spørre om gratis ting som salt, ketchup og slikt man får på pose.
Nei det gjør ho ikke
Yum yum nudler 5kr
Jeg er her for å lære norsk og må si at jeg kan forstå deg veldig bra 🙂 Hva betyr “yare yare” på tavelen din? Jeg tror utfordringen var enklere når du kunne bruke hva du allerede har i huset, for eksempel en del av en pakke pasta og så videre. Å kjøpe alt nytt er dyrere.
Hei
Du er god!
CLICKFORTAZ ER BEST!!! BRA VID BTW!!